Установити відповідність між статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення та структурними компонентами норми права. 1.Адміністративній відповідальності підлягають особи, які досягли на момент вчинення адміністрат...

Установити відповідність між статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення та структурними компонентами норми права. 1.Адміністративній відповідальності підлягають особи, які досягли на момент вчинення адміністративного правопорушення 16-річного віку. 2.Тягне за собою попередження або накладання штрафу від одної до пяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян 3.Розпивання спиртних напоїв на вулицях, на стадіонах...., та в інших громадських містцях, крім підприємств торгівлі і ромадського харчування, у яких продаж спиртних напоїв на розлив дозволено А. Гіпотеза Б.Диспозиція В.Преамбула Г. Санкція
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
До гіпотези підходить 1 варіант,до диспозиції підходить 3 варіант,до санкції підходить варіант 2.