Установіть відповдність між видом односкладного речення та його прикладом: 1. означено-особове 2. неозначено-особове 3. безособове 4. називне А. Сьогодні відзначають
Установіть відповдність між видом односкладного речення та його прикладом: 1. означено-особове 2. неозначено-особове 3. безособове 4. називне А. Сьогодні відзначають День українського козацтва.
Б. Ліворуч вузесенька стежка через густий чагарник.
В. Як гарно в дивовижних степах Слобожанщини!
Г. Журливе звучання дудука - вірменської флейти...
Д. Надішли другові привітання з перемогою в конкурсі.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А. Сьогодні відзначають День українського козацтва. - 2. неозначено-особове Б. Ліворуч вузесенька стежка через густий чагарник. - 4. називне В. Як гарно в дивовижних степах Слобожанщини! - 3. безособове Г. Журливе звучання дудука - вірменської флейти... - 4. називне Д. Надішли другові привітання з перемогою в конкурсі. - 1. означено-особове