Утвори і запиши ті словосполучення , у яких прикметники вжито в переносному значенні . Плаче ( верба , дитина ) , залізний ( цвях , характер ) , глибока ( криниця , думка ) , важкий ( приклад , мішок ) , солодкий ( цукор , сон ...

Утвори і запиши ті словосполучення , у яких прикметники вжито в переносному значенні . Плаче ( верба , дитина ) , залізний ( цвях , характер ) , глибока ( криниця , думка ) , важкий ( приклад , мішок ) , солодкий ( цукор , сон ) , дивиться ( людина , сонце ) , прийшла ( мама , осінь ) . З двома сполученнями слів ( на вибір ) склади і запиши речення .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Плаче верба, залізний характер, глибока думка, важкий приклад, солодкий  сон, дивиться сонце, прийшла осінь. Наш вчитель - людина з залізним характером. Над озером плаче верба, мов дитина.