Утвори прості форми вищого й найвищого ступенів порівняння прикметників Рідкий- дужий- високий- багатий- великий- м'який-

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
рідкий- більш рідкий, найбільш рідкий. дужий-більш дужий, найбільш дужий. високий-більш високий, найбільш високий. багатий-більш багатий, найбільш багатий. великий- більш великий, найбільш великий. мякий- більш мякий, найбільш мякий.