Утвори словосполучення, розкривши дужки. Запиши їх. Визнач відминки цих іменників.   Зварити без (сіль), розпалити в (піч), повернутися з (подорож), дивуватися високій (врожайність)

Утвори словосполучення, розкривши дужки. Запиши їх. Визнач відминки цих іменників.    Зварити без (сіль), розпалити в (піч), повернутися з (подорож), дивуватися високій (врожайність)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зварити без солі (Р.в.) Розпалити в печі (Р.в.) Повернутися з подорожі (Р.в.) Дивуватися високій врожайності (Р.в.)
Гость
зварити без солі розпалити в печі повернутися з подорожжі дивуватися високій врожайності!