Утворіть і запишіть речення з поданими дієприслівниками: Недосипаючи,недочувши,недописавши, не достукавшись,не дочекавшись,недолюблюючи.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Недосипаючи вночі, ви шкодите своєму організму. Не кажи відповідь недочувши питання. Я отримав двійку,недописвши домашне завдання. Вона пішла не достукавшись. Не дочекавшись,ми пішли. Недолюблюючи собак, я завів кота.