Утворіть прикметники від поданих слів, поясніть спрощення приголосних : Студент, щастя, область, честь, радість, кількість, кореспондент, вартість, публіцист, ненависть, захист, контраст, компост, інтелігент, екстреміст, президент

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Студентський, щасливий, обласний, чесний, радісний, кількісний, кореспондентський, вартісний, публіцистський, ненависний, захисний, контрастний, компостний, інтелігентний, екстремістський, президентський