Утворіть складені форми  вищого і найвищого ступенів порівняння прикметників  : байдужий, важкий, відомий, вологий, досвідчений,дужий,живий, зелений, знайомий. каламутний, клейкий,освічений,працьовитий, рідний, рішучий, синій,т...

Утворіть складені форми  вищого і найвищого ступенів порівняння прикметників  : байдужий, важкий, відомий, вологий, досвідчений,дужий,живий, зелений, знайомий. каламутний, клейкий,освічений,працьовитий, рідний, рішучий, синій,талановитий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
байдужий - байдужіший - найбайдужіший важкий - важкіший - найважкіший вологий - вологіший - найвологіший досвідчений - досвідченіший - найдосвідченіший дужий - дужіший - найдужіший живий - живіший - найживіший зелений - зеленіший - найзеленіший