Утворіть складені форми вищого і найвищого ступенів порівняння прикметників. працьовитий, розумний, відданий, дужий, байдужий, вологий, каламутний, клейкий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Працьовитий- більш працьовитий- найбільш працьовитий, Розумний- більш розумний- найбільш розумний, Відданий- більш відданий- найбільш відданий, Дужий- більш дужий- найбільш дужий Байдужий- більш байдужий- найбільш байдужий Вологий- більш вологий- найбільш вологий Каламутний- більш каламутний- найбільш каламутний Клейкий- більш клейкий- найбільш клейкий.
Гость
Працьовитий - менш  працьовитий, найменш працьовитий; розумний - більш розумний, розумніший за всіх; відданий - менший відданий, найменш відданий дужий - більш дужий, дужчий за усіх; байдужий - менш байдужий, найменш байдужий; вологий -  значно вологіший, найбільш вологий; каламутний - ледь каламутний, найменш каламутний; клейкий - менш клейкий, найменш клейкий.