. Утворіть слова способом складання. Міська рада; спортивне свято; спортивний майданчик; районний комітет; військовий кореспондент ; вищий навчальний заклад; крига ламати; край знати; професійна спілка; промислові товари; держ...

. Утворіть слова способом складання. Міська рада; спортивне свято; спортивний майданчик; районний комітет; військовий кореспондент ; вищий навчальний заклад; крига ламати; край знати; професійна спілка; промислові товари; державний апарат; спеціальний одяг; студентська рада
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Міськрада; спортсвято; спортмайданчик; райком; військкор; внз; криголам; краєзнавство; профспілка; промтовари; держапарат; спецодяг; студрада