Утворіть словосполучення, додаючи до поданих іменників один із прикметників-паронімів (професійний чи професіональний) Звірте зі словником (Гринчишин Д Г Сербенська О А Словник паронімів української мови -К , 1986) Лексика, теа...

Утворіть словосполучення, додаючи до поданих іменників один із прикметників-паронімів (професійний чи професіональний) Звірте зі словником (Гринчишин Д Г Сербенська О А Словник паронімів української мови -К , 1986) Лексика, театр, спілка, боксер, підготовленість, хор, організація, твор- чість, знання, спілкування
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 професійна лексика, професіональний театр, професійна спілка,  боксер професіонал, професійна підготовленість, професіональний хор, професійна організація,професійна творчість, професійні знання, професійне спілкування