Утворіть ступені порівняння прикметників:  яскравий, гарний, поганий, тихий,сумний.будь ласкааа...дуже потрібноо*)допоможіть*)буду дуже вдячна*))

Утворіть ступені порівняння прикметників:  яскравий, гарний, поганий, тихий,сумний. будь ласкааа...дуже потрібноо*) допоможіть*) буду дуже вдячна*))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Яскравий - яскравіший, найяскравіший. Гарний - кращий, найкращий. Поганий - гірший, найгірший. Тихий - тихіший, найтихіший. Сумний - сумніший, найсумніший. У першому випадку - це вищий, у другому - найвищий ступені порівняння (прості форми).