Утворіть від діеслив діеприслівники недаконого виду: Сміються,Косять терплять кажуть навчаються навчають зітхають знаходять достигають бачать лежать

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сміються - СМІЮЧИСЬ, Косять - КОСЯЧИ терплять ТЕРПЛЯЧИ кажуть КАЖУЧИ навчаються НАВЧАЮЧИСЬ навчають НАВЧАЮЧИ зітхають ЗІТХАЮЧИ знаходять ЗНАХОДЯЧИ достигають ДОСТИГАЮЧИ бачать БАЧАЧИ лежать ЛЕЖАЧИ