Утворіть від поданих географічних назв іменники-назви осіб чоловічої і жіночої статі за територіальною ознакою: Донецьк,Херсон,Рівне,Тернопіль,Запоріжжя,Кривий Ріг,Львів,Харків,Херсон,Суми,Тбілісі,Москва,Санкт-Петербург,Каховка...

Утворіть від поданих географічних назв іменники-назви осіб чоловічої і жіночої статі за територіальною ознакою: Донецьк,Херсон,Рівне,Тернопіль,Запоріжжя,Кривий Ріг,Львів,Харків,Херсон,Суми,Тбілісі,Москва,Санкт-Петербург,Каховка,Луцьк
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Донецький-Донецька,Херсонський-Херсонська,Рівненьський-Рівненьська,Тернопільський-Тернопільська,Запорізький-Запорозька,Криворізький-Криворізька,ЛЬвівський-Львівська,Харківський-Харківська,Херсонський-Херсонська,Сумський-Сумська,Тбіліський-Тбіліська,Московський-Московська,Санкт-Петербурзький-Санкт-Петербурзька,Каховський-Каховська,Луцький-Луцька.