Утворіть від поданих іменників присвійні прикметники. Лідія – Тітка – Геннадій – Курка – Орач – Слюсар – Викладач – Таня – Олег – Ольга – Оля – Листоноша

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лiдiнi цукерки, тiткова рука, Геннадэв карандаш, курячий хвiст,слюсарев молоток, викладачек журнал, Татьянковi квiти, Олеговi сапоги, Ольгова росчiска, Олiнi фломастери, листоношовi письма.