Утворіть від слів Дивак,співак,письменник,жебрак,вояк прикметники із суфіксом -цьк-.Складіть з утвореними прикметниками речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
дивацький , співацький , жебрацький , вояцький. Однокласник мав дуже дивацький вигляд сьогодні Письменницький досвід дуже допоміг мені у житті Співацький голос має безліч секретів Жебрацькі райони лякають своїм виглядом Вояцька кмітливість і хоробрість врятувала хлопців від смерті
Гость
1.Цей хлопчина якиїсь дивацький! 2."Співацька!"-сказала дивно ця дівчина. 3.Письменницький наш народ 4.Жебрацькі люди не мають житла 5. Що не кажи а вони вояцькі.