Утворити прикметники від слів:суниця,молоко,полуниця,яблуко, яйце ,гірчиця,живиця,пшениця, шовковиця, яглиця, гнилиця, криниця,очниця,кориця,рік,місяць , медуниця

Утворити прикметники від слів: суниця, молоко, полуниця, яблуко, яйце , гірчиця, живиця, пшениця , шовковиця,  яглиця, гнилиця, криниця, очниця, кориця ,рік, місяць ,  медуниця
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
суничний молочний полуничний яєчний гірчичний пшеничний шовковичний ягличний гниличгий криничний очний коричний річний місячний медуничний
Гость
Суничне молочне полуничне яблучне яєчне гірчичне живичне пшиничне шовковичний ягличне гниличний криничний очничне кориичний річний місячний медуничне