Утворити від дієслів всі можливі форми слів за допомогою префіксів. Писати говорити,співати,літати,грати

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Записати, переписати, дописати, написати Переговорити, поговорити, заговорити, договорити Заспівати, переспівати, доспівати Долетіти, перелетіти, залетіти Заграти, переграти, дограти, награти,обіграти