Утворити вищий і найвищий ступені порівняння слів смачний і великий)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Смачний - смачніший, найсмачніший. Великий - бфльший, найбільший.
Гость
Вищий ступінь: проста форма - смачніший, більший складна форма - більш (маньш) смачний, більш (менш) великий Найвищий ступінь: проста форма - найсмачніший, найбільший складна форма - якнайсмачніший, якнайбільший складена форма - найбільш (найменьш) смачний, більший від усіх