Утворть вид поданих прикмметникив уси можливи форми ступенив поривняння .Пояснить їх творенняДобрий Приємний гарний яскравий повильній вісокий

Утворть вид поданих прикмметникив уси можливи форми ступенив поривняння .Пояснить їх творення Добрий Приємний гарний яскравий повильній вісокий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добрий  - добріший,найдобріший,якнайдобріший,найбільш добрий ; Приємний  - приємніший,найприємніший,якнайприємніший, найбільш приємний ; Гарний  - гарніший, найгарніший,якнайгарніший,щонайгарніший, найбільш гарний ; Яскравий - яскравіший,найяскравіший,якнайяскравіший, найбільш яскравий. повільний  - повільніший,найповільніший,якнайповільніший, найбільш повільний. Високий - вищий,найвищий,щонайвищий,якнайвищий, найбільш високий.