Увести у речення пари слiв ( У бiк-убiк,у слiд -услiд ,на зустрiч-на зустрiч,на пам'ять-напам'ять)СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!

Увести у речення пари слiв ( У бiк-убiк,у слiд -услiд ,на зустрiч-на зустрiч,на пам'ять-напам'ять) СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У бік Онєгіна було безліч приємних слів) Хлопчик дивився убік) Ти нічого мені не сказала, тільки довго дивилась услід (В.Сосюра) Той поліз по драбині й за ним Яків услід (А.Головко)  Мені і тим, що в слід мій підуть (Леся Українка) Услід за нею йшов мовчки.  Назустріч їм біг якийсь чоловік . У шістдесятих роках випало мені поїхати на зустріч з учнями до однієї сільської школи на Коломийщині. Він не пропустив жодної опери і знав напам’ять усі арії. Мене батько-матір цим образом благословили. Я на пам’ять його заховала.