Уяви себе директором школи.Розкажи,що ти зробив би щоб учням у школі було цікавіше вчитися. Помогите пожалуйста написать краткое.Спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо я був би директором школи,то я би на певно зробив так щоб дітей навчали патріотизму, адже у наші дні це важливо.Також я добавиби різні секцііі,та додаткові заняття.Дуже цікавою є ідея проведення різноманітних змагань між классами у спорті та шкільних предметів.