Уявіть себе художником. Опишіть обкладинку до збірки Ф. Петрарки «Книга пісень». Поясніть, чому вона повинна виглядати саме так. Уявіть себе художником. Опишіть обкладинку до роману сервантеса дон кіхот. Поясніть, чому вона пов...

Уявіть себе художником. Опишіть обкладинку до збірки Ф. Петрарки «Книга пісень». Поясніть, чому вона повинна виглядати саме так. Уявіть себе художником. Опишіть обкладинку до роману сервантеса дон кіхот. Поясніть, чому вона повинна виглядати саме так.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я не чого не розумію що ви сказали вдалого проведення часу . Подивіться в джерелі тобто в интернетете.