Уявіть себе журналістом і сформулюйте кілька запитань до середньовічних мандрівників.Попередньо визначте,до якоі групи населення ви звертаєтесь.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
комфортно вам жить в такой одежи
Гость
Якщо я була би журналістом, то задала питання нашим українським середньовічним мандрівникам - чумакам. Адже, на мою думку, не лише мені цікаво чому ці особи жили в злиднях, коли перевозили такий дорогий продукт, як сіль.
Питання, котрі я би задала селянину, котрий жив у середньовіччі:
1. " Чому ви живете в злиднях, перевозячи такий дорогий продукт, як сіль?"
2. " Чи тряплялося таке, що ви блудили і не знали, куди йти? Якщо так, то як ви діяли в такій ситуації?"
3. " Яка на той час була ваша сіль?"
4. " Чи подобається вам ваше життя?Якщо ні, то якби ви його змінили?"
5. "Вам цікаво, як живуть теперішні українці, і чи вони незалежні?"