Уявіть що ви берете участь у рекламній кампанії свого населеного пункта района чи області(СРОЧНО ПРОШУ, ОТ ЭТОГО ЗАВИСИТ ИДУ Я В 10 КЛАСС ИЛИ НЕТ, ПОЖАЛУЙСТА НАПИШИТЕ )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ха́рківська о́бласть — область уСлобідській Україні в межахПридніпровської низовини іСередньоруської височини. Харківську область було утворено 27 лютого 1932 року, коли ЦВК СРСР затвердив постанову ІV позачергової сесії ВУЦВК від 9 лютого 1932 року про створення на території України п'яти областей. Область розташована на сході України. Вона межує з Луганською, Донецькою,Дніпропетровською, Полтавською,Сумською областями України та зБєлгородською областю Росії. Площа — 31,4 тис.  км²Населення — 2 760 948 осіб, в тому числі міського 2 208 029 осіб і сільського 552 919 осіб[1].Густота населення — вище середньої по країні, 96,2 особи на км².