Уявіть, що ви літньої пори йдете лісовою стежкою. Що ви відчуваете? Що бачите на вкруги? Про що думаете? Роскажить про це? Довідка: мальовничий. бадьорий, схвильованний, кольоровий, тьохкати, майоріти, літнього, надвечірнього...

Уявіть, що ви літньої пори йдете лісовою стежкою. Що ви відчуваете? Що бачите на вкруги? Про що думаете? Роскажить про це? Довідка: мальовничий. бадьорий, схвильованний, кольоровий, тьохкати, майоріти, літнього, надвечірнього, ранього, його, сьогодні, цього, синьою
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я бачу мальовнычу природу бадьорый настрий