Уявіть що ви опинилися в палаці правителя мікен.розкажіть що ви там моглиб побачити кого зустріти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мікенський палац - це лабіринт, у якому ніби є мінотавр. Мінотавр це створіння з головою бика та людським тілом. Кажуть, якщо у лабіринт заходять то потім не виходять, то їх з'їдав мінотавр, а на справді вони померали від нестачі води та їжі заблукавши в лабіринті. На стінах у палаці можна побачити усе що завгодно, окрім битв, бо Мікени, воювали всюди, але не на своїй території.