Уявіть що ви що ви здійснили морську подорож під час якої мали можливість протягом одного дня прожити на неймовірно красивому острові. Доберіть і запишіть 6-8 словосполучень з дієприкметниками за допомогою яких можна описати по...
Уявіть що ви що ви здійснили морську подорож під час якої мали можливість протягом одного дня прожити на неймовірно красивому острові. Доберіть і запишіть 6-8 словосполучень з дієприкметниками за допомогою яких можна описати побачене під час відпочинку
Помогите пожалуйста написать ОЧЕНЬ НАДО ДАМ 20 БАЛЛОВ
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
захоплюючий краєвид, квітучі дерева, сповитий спокоєм, жевріючий світанок, дозрілі плоди, блискотливі бризки, співучий водоспад, хвилюючий спів пташок,