Уявіть що ви зі своєю мамою сидите біля вечірнього багаття складіть і запишіть діалог відповідно до цієї ситуації (4-6 реплік )

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Мамо а скажіть будь-ласка чи любили в у дитинстві читати книги? -Так синку (доню) любила.У мене залишилося безліч усіляких книг. Якщо  ти бажаєш, можу дати і тобі, коли повернемося! - Спасибі, вам мамо, ви найкраща в світі - Ні сину(доню)тобі спасибі що ти цікавишся таким розумним і бажаєш добитися успіху у житті. -Я вас люблю! -Я тебе теж!