Уявити що випала нагода привітати всіх жінок по радио,а также своих матерей,бабусю,сестру що.Скласти привітання,використовуючи звертання різних видів
Ответ(ы) на вопрос:
Любі наші матері, дружини, сестри! Я хочу привітати вас з цим прекрасним днем і побажати щастя, терпіння, любові і добра. На жаль, багато-хто не розуміє щастя, яке бачить щодня: щасливих дітей, здорових батьків та кохану людині біля себе. Але в сьогоднішній день кожен згадає про ближніх своїх дівчаток( сестер, дружин, матерей, дочок ) і обов'язково привітає. Сподіваюся, кожна відчує тепле привітання і переконається, що вона потрібна хоча б одній людині в цьому житті.