Уяви,як ти проходиш повз будинок,з відчинених вікон якого голосно лунає музика.Щойно вікна зачиняють,ти відчуваєш,як гучність музики зменшується.Чому так вІДБУВАЄТЬСЯ?
Ответ(ы) на вопрос:
Питомий акустичний опір матеріалу, з якого зроблені вікна, вищий за питомий акустичний опір повітря, тому при проходженні крізь закрите вікно інтенсивність звуку падає, що і реєструється вухом людини як знуження гучності.