УЖИВАЮТЬСЯ:Тільки в однині:                           Тільки в множині:                       В однині і множині:Тексти, крейда, жнива, шахи, цвяхи, футбол, граблі, зграя, Харків, чорнило, родина, Прилуки.

УЖИВАЮТЬСЯ: Тільки в однині:                           Тільки в множині:                       В однині і множині: Тексти, крейда, жнива, шахи, цвяхи, футбол, граблі, зграя, Харків, чорнило, родина, Прилуки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
однина-крейда, футбол, Харків, родина, Прилуки множина-жнива, шахи, граблі, чорнило, одн. і мн.-тексти, цвяхи, зграя
Гость
Однина-жнива,харкiв, Множина-граблi,