В ательэ було 150 м тканини, з циеютканини зшили 24 жиночих халати, витративши на кожний по 3м, з решти тканини зшили дитячи сукни,витративши на кожну сукню по 2 м. скильки дитячих суконь зшили в ательэ?

В ательэ було 150 м тканини, з циею тканини зшили 24 жиночих халати, витративши на кожний по 3м, з решти тканини зшили дитячи сукни,витративши на кожну сукню по 2 м. скильки дитячих суконь зшили в ательэ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)24 * 3 = 72  2)150 - 72 = 68 3) 68/2 = 34