(В. Голобородько) Анализ вірша (Біла Лелека..")Срочно, Помогите. Это на завтра(

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: розповідь про лелеку, про походження назви цього птаха у різних народів за ознакою та про спостереження людей за цим птахом, пов’язуючи його зі своїм життям, діяльністю. 4.3. Ідея: уславлення любові до природи, зокрема до лелеки; поважне ставлення до всього живого; вміння і прагнення порозумітися із всесвітом. 4.4. Основна думка: лелека, як і людина, має своє життя, турботи, клопоти, радість і горе; доброзичливе ставлення людини до лелеки є запорукою її щасливого життя. 4.5. Жанр: поема, написана вільним віршем. 4.6. Особливості твору: · зв’язок твору з усною народною творчістю (прикмети, приказки, прислів’я, загадки...); · відтворення зв’язку життя людини і лелеки; · етимологічне походження слова «лелека» у мові різних народів. 4.7. Композиція. Поема складається з двох частин, кожна з яких пов’язана з описом образу життя лелеки і людини. Лелека робить гніздечко, доглядає і виховує лелеченят, привчає до дорослого життя — все прослідковується протягом твору.