В одному дворі живуть четверо юнаків.Відомо,що Вадим і водій старші за Сергія,Микола і сантехнік захоплюються плаванням ,бібліотекар-молодший із юнаків,Антон і перукар грають в доміно проти Сергія і бібліотекаря.Визнач професію...
В одному дворі живуть четверо юнаків.Відомо,що Вадим і водій старші за Сергія,Микола і сантехнік захоплюються плаванням ,бібліотекар-молодший із юнаків,Антон і перукар грають в доміно проти Сергія і бібліотекаря.Визнач професію кожного юнака.
Дано п"ятицефрове число 43266.Яку цифру і на якому мсці потрібно дописати,щоб одержати число,яке ділиться на 12?Розглянути всі можливі варіанти.