В односкладних реченнях граматична основа складається з одного головного члена (підмета або присудка), другий головний член не потрібен, оскільки зміст речення і так зрозумілий. Виберіть правильне твердження (0,5 б.). А. Все ...

В односкладних реченнях граматична основа складається з одного головного члена (підмета або присудка), другий головний член не потрібен, оскільки зміст речення і так зрозумілий. Виберіть правильне твердження (0,5 б.). А. Все життя – неначе озирання у минулий вік (В.Стус). Це речення односкладне, граматична основа складається з підмета. Б. Тугий небокрай, погорбатілий з люті гірких дорікань (В.Стус). Це речення односкладне, граматична основа складається з присудка. В. І так мені гірко на світі (Л.Гринюк). Це речення односкладне, граматична основа складається з підмета. Г. Ходім! Шукатимемо в траві хрусталю вічної молодості (Б.-І.Антонич). Це речення односкладне, граматична основа складається з присудка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в)односкладне речення