В равнобедреной трапеции основания 10 см и 16 см, а высота 4 см. найти боковую сторону трапеции.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
трапеція АBСD AB-10см DC-16см Від B проведена висота BM-4см Від Aтоже проведена висота AN-см DC-AB =16-10=6 DN і MC в сумі =6 6 :2 =3 MC=3 За теоремою піфагора BC в квадраті =BMв квадраті-MC в квадраті =4 в квадраті - 3 в квадраті = корін 16-корінь 9= корінь 7= 3 корінь2