В реченні "В деяких днях, коли небо прибиралося у синявий шовк, а сонце розходилося самим блискучим золотом, коли тепло все переймало і розпирало, добувалося неначе силоміць із землі наверх,- жилося прегарно!" вжито А) порівнян...

В реченні "В деяких днях, коли небо прибиралося у синявий шовк, а сонце розходилося самим блискучим золотом, коли тепло все переймало і розпирало, добувалося неначе силоміць із землі наверх,- жилося прегарно!" вжито А) порівняння Б) метафору В) первоніфікацію Г) епітет Д) гіперболу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вважаю, що правильна відповідь : Літера "А"