В тругольнике ABC угол A=60 градусов,угол C=50 градусов.Укажите наибольшую сторону этого треугольника

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мова вводу: Українська) Сума всіх кутів трикутника дорівнює 180 градус: Дано: А=60 С=50 В=? Рішення: 60+50+В=180 В=180-60-50 В=70 А за правилом - навпроти більшого кута лежить найбільша сторона. В нашому випадку навпроти кута В лежить сторона АС. Відповіть: АС - найбільша сорона трикутника.