В універмазі було  280 жіночих і 150 чоловічих костюмів. Під час розпродажу за день продали четверту частину жіночих і третю частину чоловічих костюмів. Яких костюмів продали більше і на скільки?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)280:4=70 продали жіночих 2)150:3=50 продали чоловічих 3)70-50=20 на стільки жіночих продали більше ===========================================