В яких творах дитячої літератури були порушені права героїв і ким права були порушені
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На прикладах казок пояснити легше всього. Отже,
1. казка "Гуси-лебеді": викрадення дитини (Івасика) злочинцями (Гуси-лебеді), замах на її вбивство і незаконне утримання.
2. "Дюймовочка": залишення матір'ю дитини в небезпеці, викрадення злочинцями (2 жаби), обмеження свободи (кріт).
3. "Снігова Королева": викрадення маленького Кая з дому бабусі в свій величезний крижаний палац, що є небезпекою для здоров'я і життя дитини.
4. "Репка": експлуатація праці неповнолітніх.
5."Попелюшка": порушено право дитини на відпочинок, ігри і веселощі.