В якому становищі опинився головний герой оповідання жага до жХто є героями оповідання жага до життя?Де відбуваються події?Чому головний герой немає імені,а його друг має7

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не знацомець був в дуже поганому стані Головний герой це незнайомець події відбуваються в Аляскі в нього немає ім'я тому що він незнайомець