В ярмолинцях Вправа 199 знайти книжку пр о Велику Вытчизняну выйну

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На Світанку 22 Червня  1941 гітлерівська Німеччина напала на Радянський Союз. Виступили На боці Німеччини Румунія, Угорщина, і Італія Фінляндія. Угруповання військ агресора нараховувала 5,5 млн. чоловік, 190 дивізій, 5 тис. літаків близько 4 тис. танків і самохідних артилерійських установок (САУ), 47 тис. гармат і мінометів.