В Юлі мама - кухар. В Олі - лікар. ЗапишиВ Юлі мама - кухар. В Олі - лікар. Записи слова, які ти вибереш, щоб розповісти про роботу.Юліноі мами - Оліноі мами -Які слова можна використати в обох розповідях?

В Юлі мама - кухар. В Олі - лікар. ЗапишиВ Юлі мама - кухар. В Олі - лікар. Записи слова, які ти вибереш, щоб розповісти про роботу. Юліноі мами -  Оліноі мами - Які слова можна використати в обох розповідях?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Юліної мами - кухарі Оліної мами - лікарі