ВАРІАНТ 8 1.Тег меньше TITLE больше призначений для: визначення заголовку документа, в якому міститься його ключовий опис визначення заголовку вікна в якому відображається документ позначення тексту, як заголовка встановлення...
ВАРІАНТ 8 1.Тег призначений для: визначення заголовку документа, в якому міститься його ключовий опис визначення заголовку вікна в якому відображається документ позначення тексту, як заголовка встановлення тексту в комірку таблиці позначення нового абзацу 2.Який тег вбудовує зображення у файл? TABLE ALIGN IMG ALT 3.PowerPoint потрібний для створення .... таблиць із метою підвищення ефективності обчислення формульних виражень текстових документів, що містять графічні об'єкти Internet-Сторінок з метою забезпечення широкого доступу до наявної інформації презентацій з метою підвищення ефективності сприйняття й запам'ятовування інформації 4.Застосування фону до певного слайду в презентації PowerPoint – формат – фон – застосувати формат – фон – застосувати до всіх вставлення – фон вигляд – оформлення – фон 5.Публікація Microsoft Publisher може містити такі об'єкти: Таблиці Ілюстрації Текстові поля графічні елементи розрахункові формули
Ответ(ы) на вопрос:
1.позначення тексту, як заголовка 2.IMG 3.презентацій з метою підвищення ефективності сприйняття й запам'ятовування інформації 4.Если не ошибаюсь, то :вигляд – оформлення – фон 5. Ілюстрації Текстові поля графічні елементи
1) визначення заголовку документа, в якому міститься його ключовий опис 2) IMG 3) презентацій з метою підвищення ефективності сприйняття й запам'ятовування інформації 4) формат – фон – застосувати 5) Таблиці, Ілюстрації, Текстові поля, графічні елементи