Вартість ліхтарика з батарейкою 20 грн. Хлопчик на всі гроші, що в нього були, міг купити або ліхтарик без батерейки, або чотири батарейки. скільки грошей було у хлопчика?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)20:5=4(грн)Ціна 1 батарейки 2)4*4=16(грн)Ціна 4 батарейок 3) Ціна 4 батарейок=Ціна лихтарика. Відповідь: У хлопчика було 16 грн.