"Ваша оцінка Національно Визвольній війні під проводом Б. Хмельницького" Допоможіть будь ласка!!! Терміново потрібно
"Ваша оцінка Національно Визвольній війні під проводом Б. Хмельницького"
Допоможіть будь ласка!!! Терміново потрібно
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нац. визвільна війна йшла з перемінним успіхом для гетьманщини . Спочатку українське військо вело переможні походи на західні землі , але в кінцевому підсумку нац. визвільна війна не принесла остаточного успіху в боротьбі проти Польщі ,було спустошено більше 100 сел і містечок , спалахували антиурядові повстання , жителі покидали свої землі і тікали на сіверщину та московію.