Василь Герасим'юк "Чоловічий танець". Тема та ідея твору. Будь ласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тема: Відтворення особливостей чоловічого танцю у формі аркану, що перетворюється на таємничий ритуал. Ідея: Возвеличення чоловічого танцю як стихії родової єдності.
Гость
Тема: изображение древнего, важного ритуала, Идея : восхищение танцем как давней традицией, основой прошлого.