Василь Сухомлинський "Як Павлик у Зіни списав задачу". Допоможіть будь-ласка написати свою кінцівку доповнивши діалогом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Після закінчення уроків Павлик підійшов до Зіни і сказав - Вибач мені будь ласка.  Зіна уже не сердилась на  Павлика а сказала -Я тобі вже вибачила.  З того часу домашнє завдання вони почали розв язувати  разом.