Вечір ... Гори в млі в золоті вершини ... А під ними ллється десь пісня України. Гасне вечір ... Сон обняв гори і долини .. А між горами літа пісня України. Ніч давно ... Заснуло все .. Тільки море плине та щебече понад ним піс...

Вечір ... Гори в млі в золоті вершини ... А під ними ллється десь пісня України. Гасне вечір ... Сон обняв гори і долини .. А між горами літа пісня України. Ніч давно ... Заснуло все .. Тільки море плине та щебече понад ним пісня України. Добери до нього заголовок Знайти синоніми
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
україна вечоріє, український вечір, укрвїнські ночі